.

.

Бесплатен Превозот 16 Природен Камен Досадна полски Мат Магента се Зголеми Мрачно Agata Оникс Круг Лабава Монистра 6 8 10 MM Изберете Големина FAB05

Бесплатен Превозот 16 Природен Камен Досадна полски Мат Магента се Зголеми Мрачно Agata Оникс Круг Лабава Монистра 6 8 10 MM

DEN 108.00
DEN 153.60
-30 %

Износ
Во продавницата.

30-95 Компјутери(16") по влакно,може да изберете големина и бои-Ние сме во потрага за понатамошни coorperation со продавачи како и вие.Ова е само еден примерок предмети за вашата проверка. Висок Квалитет На Гаранција!!! - Ние може да гарантира нашата висок квалитет на производите и кога никој не може да направи.Ве молиме контактирајте со нас ако се сомневате во било каков проблем тука.Ве молиме да веруваат во нас,w e не може да се прават пари со овој квалитет на производи,ние го направи тоа само за во потрага за клиенти кој може да се направи трговија на големо или дополнително coorpetarions со нас.
Материјал :
Досадна Полски Мат Мрачно Ахат Круг Лабава Монистра
Големина на :
Дијаметар : 6/8/10мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Магента Роуз
Количина :
38-63pcs како Минимум за
Дел Бр.
FAB05
Бренд
Samand Beads
Големина : 6mm/8мм/10мм сите instock : )
Големина(Дијаметар на секое лежиште) : 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm за вашиот избор
Должина : 15 инчи/влакно
4mm : 95beads/влакно
6mm : 63beads/влакно
8мм : 48beads/влакно
10мм : 38beads/влакно
12mm : 30beads/влакно
14mm : 23beads/влакно
Бесплатен Превозот 16" Природен Камен Досадна полски Мат Магента се Зголеми Мрачно Ахат Оникс Круг Лабава Монистра 6 8 10 MM Изберете Големина FAB05
Сите големини погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 38-63pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Бренд Име:
МЕСЕЧИНАТА МОНИСТРА
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
FAB05
боја:
МАГЕНТА
Ставка опис:
Досадна полски Мат магента Лента Ахат Оникс Круг Лабава Монистра
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4/6/8/10/12MM

Слични предлози