.

.

Трговија на големо мода Топла продажба природни Зелени Aventurine камен дел лежиште за накит одлуки 13X18MM 12Pcs/многу кабината cabochon Прстен

Трговија на големо мода Топла продажба природни Зелени Aventurine камен дел лежиште за накит одлуки 13X18MM 12Pcs/многу кабината

DEN 599.52

Износ
Во продавницата.

Трговија на големо мода Топла продажба природни Зелени Aventurine камен дел лежиште за накит одлуки 13 X18 MM 12 Pcs/многу кабината cabochon Прстен додатоци
Количина : 12 парчиња/многу
Материјали : Скапоцен Камен
Бои : како на сликата
Мушка големина : 13x18 mm
Облик : Исто како фото
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.05
Бренд Име:
ywcxcn
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
B002-3
Објектот Форма:
waterdrop
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13x18mm
боја:
Тиркизна Камен
color1:
опал камен
color2:
Природниот Кварц Се Зголеми

Слични предлози