.

.

Еден Насоки Вистински Бисер 8-12mm Светла Виолетова Бисер Издолжена Плоштадот Природните Слатководни Бисер лабава монистра 35cm / 15inch

Еден Насоки Вистински Бисер 8-12mm Светла Виолетова Бисер Издолжена Плоштадот Природните Слатководни Бисер лабава монистра 35cm

DEN 336.00
DEN 479.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


Големина Мушка : 8-12mm ( различна големина, различни цена)
Низа на Должина : 35cm (15inch)

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Б-217
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Бисер Форма:
Полу-барок
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Бисер Квалитет:
ААА

Слични предлози