.

.

20pcs Тибетската сребро цвеќиња модели spacer монистра H2410

20pcs Тибетската сребро цвеќиња модели spacer монистра H2410

DEN 335.04

Износ
Во продавницата.


, ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 1 2.2x5.2mm дупка е 1.1 mm
Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози