.

.

Висок Квалитет на Нови Пристигнување 16 Пинк Камен Круг Монистра 8~10мм Мат Површина DIY Накит Материјали за Правење 5pc/многу

Висок Квалитет на Нови Пристигнување 16 Пинк Камен Круг Монистра 8~10мм Мат Површина DIY Накит Материјали за Правење 5pc/многу

DEN 1052.00
DEN 1131.36
-7 %

Износ
Во продавницата.


Дијаметар : 10мм , 8mm
Боја : Црвена
Должина : 16 Инчи

За производот

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
25
Бренд Име:
Ainicin
Материјал:
лава монистра
is_customized:
Yes
боја:
шарени
Објектот Дијаметар:
8~ 10mm

Слични предлози