.

.

5 КОМПЈУТЕРИ 19*15mm Гроздобер Глеѓ Глазура Капки Непал Мушка Месинг Spacer Монистра 1.6 mm Дупка Мушка DIY Накит Одлуки 223bz

5 КОМПЈУТЕРИ 19*15mm Гроздобер Глеѓ Глазура Капки Непал Мушка Месинг Spacer Монистра 1.6 mm Дупка Мушка DIY Накит Одлуки 223bz

DEN 520.00
DEN 577.44
-10 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа : )
Ви благодариме за вашата поддршка!
.
Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметка
Чекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешно
Други манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 15-25 работни дена пристигне
И на парцели на сад испраќаат по е-Пакет за слободни
Ако треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(5-9 дена да пристигне)
Visa/Master Card - CNY издавање потврди за канал
Чекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"
Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите кои
Чекор 3, Внесете ја плати успешна страница
Visa/Master Card - ДОЛАРИ приходи канал
Чекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичка
Чекор 2, Директна влезе плати успешна страница
Money Bookers
Чекор 1, Влез Money Bookers сметка
Чекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинка
Чекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќање
Чекор 4, Директна влезе плати успешна страница
Western Union ( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информации
Чекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ве молиме да знаат ова
Тие се убави zakka приврзоци за изработка на накит
Добредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )
Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба
~Изберете производ
~~Додади во кошничка
~~~Кликни за да се купи
~~~~Потврда на плаќањето
~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Објектот Тежина:
/
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Материјал:
Lucite
Број На Модел На:
223bz
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.6 mm
Дебелина:
6mm
Материјал:
Дувачкиот
Надворешниот Дијаметар:
19*15mm

Слични предлози