.

.

1PC Срце Сакаат Мир Антички Автобус Две Тон Позлатен Европската Мушка Шарм одговара Пандора Шарм Нараквици Алки

1PC Срце Сакаат Мир Антички Автобус Две Тон Позлатен Европската Мушка Шарм одговара Пандора Шарм Нараквици Алки

DEN 128.64

Износ
Во продавницата.


1)Цел под $5 ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Пратката не може да се следи за време на транспортот,брзината е исто како Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ).
2)Тоа е причината зошто ова производство е толку евтини и спаси многу пари за вас,па ве молиме да не го прават спорот за превозот,што нормално трае 25-60days на пристигнување.
3)Ако умот не следење на информации,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која може да се следи и ви треба да платат малку повеќе превозот цена.Или можете да остварите вашата цел да стигнат до $5,ние ќе брод $5 цел преку e Packet (само за САД, 7-27days) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(25-60days) .Што може да се следи.
4)Ако не го добиете вашиот парцела повеќе од 60days , ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ја или наплата.
5)Цел повеќе од $200 ,ние ќе слободни брод DHL/EMS/ФЕДЕКС (4-7working дена) за вас. Цел на Повеќе од $300 ,ние ќе слободни брод ПРЕГЛЕДИ(2-4working дена) .
Име : Европската монистра шарм
Материјал : метал со сребро и злато позлатен
Одговара За : Сите europeam бренд нараквици
Пакување : со opp вреќа и меур mail торба.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SOBUY
Објектот Тежина:
big hole beads
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Мушка Шарм
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Is_customized:
yes
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
Тип:
pulseiras хривнија шарм
Објектот Форма:
европската монистра
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 4.5 мм
Одговара:
одговара за европски брендови на белегзии
Метал:
метал со позлатен сребрен
Камен:
ааа кристално
Пакување:
OPP вреќа
Надворешниот Дијаметар:
BEADS

Слични предлози