.

.

2mm 1900Pcs/многу 10Strings Мешана Боја на Стакло, Кристал Фацетирани Rondelle Spacer Монистра Diy Занает Материјал За Изработка на Накит

2mm 1900Pcs/многу 10Strings Мешана Боја на Стакло, Кристал Фацетирани Rondelle Spacer Монистра Diy Занает Материјал За Изработка

DEN 391.00
DEN 652.32
-40 %

Износ
Во продавницата.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Стакло
Боја : Мешана Боја
Големина : 2 MM
Количина : 10 String=1900 компјутери
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван ch ина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи within2-5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Бојата може да варира според различните екранот,ве молиме обратете се на вистинскиот производ.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EL708
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
40g

Слични предлози