.

.

JHNBY Природен Камен Бел кристал,Црвени корални,Aventurine Нерегуларни Чакал монистра 31влакно хривнија Накит додатоци одлуки DIY

JHNBY Природен Камен Бел кристал,Црвени корални,Aventurine Нерегуларни Чакал монистра 31влакно хривнија Накит додатоци одлуки

DEN 115.00
DEN 229.44
-50 %

Износ
Во продавницата.


Сите производот имаат голем попуст сега( 10% попуст -50%попуст ),тоа не е цена која е покажаа на picutuere!!тоа е поевтино!!!!
Правење

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Бренд Име:
JHNBY
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
SS19~SS36
Објектот Тежина:
48~70g/strand
Објектот Форма:
Неправилни Чакал
Материјал:
природен камен
боја:
Тиркизна,Aventurine,Црвени корални,Индиски ахат.......
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,Накит DIY
Објектот Дијаметар:
3mm~10mm
Долго влакно:
80~88cm

Слични предлози