.

.

10мм 100pcs/многу Мешани Микро Глина, Отворајќи Диско Топка Постепена Промена Кристал Shamballa Монистра jewerly одлуки мушка Многу лабава XE23RER

10мм 100pcs/многу Мешани Микро Глина, Отворајќи Диско Топка Постепена Промена Кристал Shamballa Монистра jewerly одлуки мушка

DEN 456.00
DEN 570.24
-20 %

Износ
Во продавницата.


Кога се меша цел е повеќе од 149DHL ,Fedex,EMS слободен!!
Attation : Ова е нашата shamballa монистра.Сите shamballa jewelly (лежиште, нараквица,earring,ѓердан,shamballa поставено и така натаму) се направени од овие мушка. Тоа само 5 ред кристал еден секое лежиште(за 35-38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред. Ова е нашиот мушка слика,ве молиме проверете мушка квалитет внимателно со оваа слика.
Ако се меша цел е помалку од 5ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина. Мора да кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една цел!!
Мин. $15 за мешан цел ,може да се меша производот во една цел.ние ќе испрати подарок за слободна во вашата packge ако мешани цел е помалку од$15,ве молиме кликнете на оваа"" тука да го плати превозот надомест.

За производот

Бренд Име:
lapetus
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
3GITY6
Објектот Тежина:
1g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
превозот време:
30 Минути По Цел
Материјал:
Најдобри Кристално

Слични предлози