.

.

200 Мешана Боја Акрилик Овална Монистра 6X12mm Имитација Дрвени монистра

200 Мешана Боја Акрилик Овална Монистра 6X12mm Имитација Дрвени монистра

DEN 168.00
DEN 191.52
-12 %

Износ
Во продавницата.

200 Мешана Боја Акрилик Овална Монистра 6 X12mm Имитација Дрвени монистра
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AB45-8
КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана боја
Големина : прибл. 6mm во дијаметар X12mm во должина , 1.5 mm дупка големина
Материјал : Акрилик
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. бои се мешаат по случаен избор

За производот

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Овална Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози