.

.

1pc Природни Тибетански Dzi Монистра, Овална, три очи & две тон, 20x9x3mm, Дупка:Околу 1.5 мм

1pc Природни Тибетански Dzi Монистра, Овална, три очи & две тон, 20x9x3mm, Дупка:Околу 1.5 мм

DEN 195.00
DEN 278.88
-30 %

Износ
Во продавницата.


1pc Природни Тибетански Ахат Dzi Монистра, Овална, три очи & две тон, 20x9x3mm, Дупка : Околу 1.5 мм
Накит Нега
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно Складирање
Превозот
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12 дена;
2. Превозот време : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално ќе пристигне во 20-3 6 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 39-60 дена;
3. Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 5 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата;
4. Враќање : Ако сеуште не сте го доби објект од по 50 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ние ќе многу ги цениме вашите Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации .
Вашата поддршка коментар е многу важна за нас.
Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Камен
Бренд Име:
YYW
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Тежина:
12.5 g
Број На Модел На:
140411112545
140411112545:
136652

Слични предлози