.

.

Трговија на големо 4/6/8/10/12mm DIY Круг Јасно Moonstone Природен Камен Мушка Накит, Додатоци За Ѓердани/Нараквица Пад на Превозот

Трговија на големо 4/6/8/10/12mm DIY Круг Јасно Moonstone Природен Камен Мушка Накит, Додатоци За Ѓердани/Нараквица Пад на Превозот

DEN 408.00
DEN 575.52
-29 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
yueguangshi
Објектот Тежина:
According to different diameter
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози