.

.

4MM Жолта Мачка Очи Коцка Лабава Монистра Влакно 15 Инчен Накит Одлуки K007

4MM Жолта Мачка Очи Коцка Лабава Монистра Влакно 15 Инчен Накит Одлуки K007

DEN 123.00
DEN 143.52
-14 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Мачка Очи
Големина на(Приближно) : 4 ММ
Должина(Приближно) : 15 Инчен
Тежина(Приближно) : 15 g
Количина : 1 Влакно
Сликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.
Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.
Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.
Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Јас сум многу среќен да одговори на сите прашања. Поради разликата на временската зона помеѓу Гуангжу и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам.
Повратни информации :
Ако сте среќни со купување тука, јас љубезно се очекува да ја напушти pisitive повратни информации до нас како на почетокот како што можете да.
Ние го цениме вашиот бизнис и коментари.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WANGDONG
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
15g
Број На Модел На:
K007
Должина:
15 Inch

Слични предлози