.

.

Трговија на големо Камен Монистра За Накит Црна Круг Камен Монистра Зелена 4mm6mm8mm10mm12mm TRSB1015

Трговија на големо Камен Монистра За Накит Црна Круг Камен Монистра Зелена 4mm6mm8mm10mm12mm TRSB1015

DEN 186.00
DEN 262.08
-29 %

Износ
Во продавницата.

Материјал : Аметист Стоки Опис :
1.На монистра има 4 големини : 4mm, 6mm, 8mm, 10мм,
Дупка со големина од околу 1mm.
2.Цената е за 1 влакно мушка :
Големина 4mm 1 влакно е за 92 парчиња.
Големина 6mm 1 влакно е околу 60 парчиња.
Големина 8мм 1 влакно е околу 48 парчиња.
Големина 10мм 1 влакно е за 38 парчиња.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TRSB1015
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
76.5mm
Бренд Име:
SexeMara
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Patern:
лабава монистра
Материјал:
црна ахат
боја:
Црна

Слични предлози