.

.

6mm 8мм 10мм 12mm Мешани Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За Најдобри Хривнија Накит X34FERE

6mm 8мм 10мм 12mm Мешани Кристал Spacer Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За Најдобри Хривнија Накит X34FERE

DEN 197.00
DEN 245.76
-20 %

Износ
Во продавницата.


Прочитајте пред цел : Ова е нашата shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан. Тоа е 5 ред лежиште(38 кристално на секоја компјутери лежиште),тоа не е 6 ред .ова е нашиот мушка слика,ве молиме проверете мушка квалитет внимателно пред да ред
Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет од страна на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина. Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една цел!!
Мин. $15 мешани цел.можете да се меша било производот што сакате.Повеќе од $15 за мешан цел,ние ќе ја испрати моден подарок за слободна во пакет. ако се меша цел е помалку од $15
,ве молиме кликнете на оваа "" тука да го плати превозот надомест.

За производот

Објектот Дијаметар:
6mm mixed random, 8mm mixed random, 10mm mixed random
Бренд Име:
lapetus
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
XG3ERT34
Објектот Тежина:
1g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
превозот:
Shippping Слободни
Пакување:
OPP вреќа
Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
Одговара:
хривнија ѓердан

Слични предлози