.

.

3Strands/Многу Големо 10ММ Рѓа Браун Една Линија Мрачно Стариот Тибетански Dzi Onxy Мат Круг Лабава Монистра,DIY Ѓердан Изработка на Накит

3Strands/Многу Големо 10ММ Рѓа Браун Една Линија Мрачно Стариот Тибетански Dzi Onxy Мат Круг Лабава Монистра,DIY Ѓердан Изработка

DEN 752.64

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.Материјал : Dzi Ахат Облик : Тркалезна Боја : Кафена Големина : 10мм
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас. Вашето задоволство е наша услуга цел!
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
затоа што ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи. Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене. Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас. Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др. Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји.

За производот

Објектот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ZH014
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
srbstsq
Објектот Тежина:
180g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Тибетската Dzi Ахат
Обликот:
Круг
Големина:
10mm
боја:
Браун
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Должина:
Approx15.5inches/Strand

Слични предлози