.

.

DIY 18 Бои Изборен Круг Акрилик Spacer Монистра, 6mm 500pcs/многу ABS Имитација Бисер Монистра За Изработка на Накит

DIY 18 Бои Изборен Круг Акрилик Spacer Монистра, 6mm 500pcs/многу ABS Имитација Бисер Монистра За Изработка на Накит

DEN 118.00
DEN 138.72
-15 %

Износ
Во продавницата.


DIY 18 Бои Изборен Круг Акрилик Spacer Монистра, 6mm 500pcs/многу ABS Имитација Бисер Монистра За Изработка на Накит
Материјал : Акрилик
Големина : 6mm
Боја : Како на сликата
Количина : 500pcs
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Laudsong
Број На Модел На:
b00467
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Слични предлози