.

.

100pcs мир pendant DIY Акрилик Монистра Мода Бонбони Боја Монистра Погодни за рачно изработени Занаетчиски Накит Додатоци

100pcs мир pendant DIY Акрилик Монистра Мода Бонбони Боја Монистра Погодни за рачно изработени Занаетчиски Накит Додатоци

DEN 125.00
DEN 138.72
-10 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : акрилик
состојба : нова Монистра, големина : 15 MM Боја : како на сликата Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm =0.0393 инчен Стил : DIY бонбони монистра За : DIY бразлетна и ѓердан накит
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по целосната уплата.Значи, ако сакате да exchang адреса или други барање .ве молиме контактирајте со нас во 24 часа, кога се расчисти исплата.
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во светот со Кина Пост Воздух Mail. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде. Испорака веројатно зема 20-50 работни дена (празник и за викенд не е вклучена)
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(3-7 дена) или DHL(3-8 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина. околу$ 20 или повисоко. Ако сакате пост со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте со нас.Многу reasonalbe превозот надомест ќе се наплаќа. Ако нарачате 200 долари, ние може да се испрати на DHL, или ЕМС за вас бесплатно.може да се меша цел.
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации. откако ќе ја добиете на вашата е-пошта. ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и во време.
ве молиме не го остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ве молиме да ми кажете ако имате било какви прашања.
Нормално сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. ако не се добие одговор од нас во рок од 24 часа. ве молиме проверете и вашиот Inbox и вашите пораки. ви благодариме

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
0.01
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
ZAAEO
Број На Модел На:
FS -000036
Објектот Форма:
Мир

Слични предлози