.

.

SAUVOO 10pcs/многу Антички Сребрена Боја Ретро Пеперутка Шарм Монистра Дупка 3*10мм одговара Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Наоди

SAUVOO 10pcs/многу Антички Сребрена Боја Ретро Пеперутка Шарм Монистра Дупка 3*10мм одговара Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Наоди

DEN 181.00
DEN 258.72
-30 %

Износ
Во продавницата.SAUVOO 10pcs/многу Антички Сребрен Позлатен Ретро Пеперутка Шарм Монистра Дупка 3*10мм одговара Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Наоди
1)Боја : антички Сребрен
2)Големина : 18*24mm
Дупка Големина : 3*10мм
3)Тежина 35g/торба
5) Материјал : zine легура
6)Тема : пеперутка
7)Стил : гроздобер
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F1078
Објектот Тежина:
35g
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SAUVOO
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
антички сребрен
Тежина:
за 35g/многу
Обликот:
Шарм
Големина:
18*24mm
Повод:
подарок
дизајн:
пеперутка шарм
Функција:
пеперутка монистра
Стил:
Шарм монистра
Тип:
хривнија монистра
Употреба:
европската монистра

Слични предлози