.

.

Isywaka Не-hyaline Бела AB Боја 720pcs 3мм Bicone Австрија Кристал Монистра, Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за DIY Изработка на Накит

Isywaka Не-hyaline Бела AB Боја 720pcs 3мм Bicone Австрија Кристал Монистра, Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за DIY Изработка

DEN 285.60

Износ
Во продавницата.


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 3мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
49 Colors за избор
Количина
ќе добиете 720pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Бренд Име:
Isywaka
Број На Модел На:
9146546
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
20g
Објектот Форма:
Marquise Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
3mm
Надворешниот Дијаметар:
3mm

Слични предлози