.

.

Тибетската Сребро Spacer Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Барел, Антички Сребрен, за 4mm во дијаметар, дупка: 1mm

Тибетската Сребро Spacer Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Барел, Антички Сребрен, за 4mm во дијаметар, дупка: 1mm

DEN 144.00
DEN 192.00
-25 %

Износ
Во продавницата.


Тибетската Сребро Spacer Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Барел, Антички Сребрен
за 4mm во дијаметар, дупка : 1mm
Кул монистра! Како и многу луѓе го прават постојано мозочен удар на една боја метал Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, полнота на мудроста на вековите! Тибетската стил на монистра се ефективни алтернативи на скапоцени метали. Разновиден накит-правење на понуда за обетки, приврзоци, ѓердан, нараквица, ремени и домашна декорација. Ви даде чувство на античките. Заинтересирани во повеќе? Тие се чекаат за вас и вашиот следен проект!

За производот

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-A575
Објектот Тежина:
21 g
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Обликот:
барел
Употреба:
spacer монистра
единица:
100pcs
Материјал:
Легура

Слични предлози