.

.

5 компјутери бисер со кристал циркон отвори директна дупка монистра biwa форма слатководни бисер лабава монистра за изработка на накит

5 компјутери бисер со кристал циркон отвори директна дупка монистра biwa форма слатководни бисер лабава монистра за изработка

DEN 415.00
DEN 456.00
-9 %

Износ
Во продавницата.


Објектот Спецификација :
Ние го продаде со многу ,5pcs/многу
Име
5 компјутери бисер со кристал циркон отвори директна дупка монистра biwa форма слатководни бисер лабава монистра за изработка на накит
Материјал
Слатководни бисер
обликот biwa
Боја
Бела
Мушка големина 15mm*25мм /10мм*(15-20)mm /10мм*(25-30)mm biwa бисер
SP-P004
SP-P003
SP-P005
SP-P006

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Издолжена
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Објектот Тежина:
13g /7g
Број На Модел На:
SP-P003/004/005/006
Бренд Име:
daking.qinyi
Објектот Форма:
biwa форма
Големина:
15mm*25мм /10мм*(15-20)mm /10мм*(25-30)mm biwa бисер
боја:
Бела
Материјал:
слатководни бисер
Тежина:
17g/8g

Слични предлози