.

.

Трговија на големо Природните Слатководни Нерегуларни Ориз Форма Бисер Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 7-10 mm Влакно 15

Трговија на големо Природните Слатководни Нерегуларни Ориз Форма Бисер Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 7-10 mm Влакно

DEN 161.00
DEN 217.44
-26 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа
. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.добредојдовте на нашата продавница !!!
Опис :
Оваа цена е за 1strand на мушка цена :
7-10 mm 1strand за 36 парчиња
дупка околу 0. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Природата камен монистра боја или Ленти мојот да Не биде токму како на фотографијата, ве молиме да се разбере трговија на Големо Природните Слатководни Нерегуларни Ориз Форма Бисер Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 7-10 mm Влакно 15"
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. И ние ќе го прават истото за вас. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др.Повеќе износот што цел, повисоко попуст ќе добиете. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена.САД Може да се испраќаат преку e-пакет
2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.5 mm
Напомена :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

За производот

Објектот Дијаметар:
about 7 to 10 mm
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Број На Модел На:
Неправилната Форма Бисер
Материјал:
бисер
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Неправилната Форма
боја:
како се покаже слика
Материјал:
бисер
Дупка со ГОЛЕМИНА:
за 0.5 mm
Надвор големина:
7-10 mm
Тип:
Неправилната Форма Бисер
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија
должина на влакно:
36-38cm

Слични предлози