.

.

Isywaka 8мм 70Pcs Не-hyaline Сина Боја Фудбал Фацетирани Австриската Кристално Мушка Круг Стакло Spacer Лабава монистра Изработка на Накит

Isywaka 8мм 70Pcs Не-hyaline Сина Боја Фудбал Фацетирани Австриската Кристално Мушка Круг Стакло Spacer Лабава монистра Изработка

DEN 173.76

Износ
Во продавницата.


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 8mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе за избор
Количина
ќе добиете 70pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
40g
Број На Модел На:
8мм
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Слични предлози