.

.

19x29mm 5pcs Бела Симпатична Децата Дрво Монистра 3D Панда Мечка симпатична Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake DIY Додаток MT1472X

19x29mm 5pcs Бела Симпатична Децата Дрво Монистра 3D Панда Мечка симпатична Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake DIY

DEN 100.00
DEN 105.60
-5 %

Износ
Во продавницата.


Производ Детали
19x29mm 5pcs Бела Симпатична Децата Дрво Монистра 3 D Панда Мечка симпатична Spacer Лабава монистра Одговара деца Handmake DIY Додаток MT1472 X
01
Може да биде ви се допаѓа
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 19x29mm
Дупка големина : 1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Multicolor
Количина
Ќе добиете 5 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT1472 X
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MT1472X
Објектот Тежина:
5g
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Beeroom
Надворешниот Дијаметар:
19mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
multicolor
Големина:
19x29mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Накит рачно изработени,DIY,
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
слатко-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Обликот:
Мечка
Надворешниот Дијаметар:
19x29mm

Слични предлози