.

.

100 парчиња/многу,Деца Накит наоди,Цртан филм Дрвени Монистра со печатени,Цртан филм Мајмун,мешавина боја додаток делови

100 парчиња/многу,Деца Накит наоди,Цртан филм Дрвени Монистра со печатени,Цртан филм Мајмун,мешавина боја додаток делови

DEN 240.00

Износ
Во продавницата.


100 парчиња/многу,Деца Накит наоди,Цртан филм Дрвени Монистра со печатени,Цртан филм Мајмун,мешавина боја додаток делови
големина : Широк 22 MM Висина 19 MM 5ММ дебелината
Прави дупка,дупката е со дијаметар е за 2 MM

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
04142
Материјал:
Дрво
Пакет:
OPP вреќа
боја:
микс боја
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
22MM
Надворешниот Дијаметар:
22MM

Слични предлози