.

.

Еден Насоки Вистински Бисер 2-3.2 mm Светла Бела Бисер Мали Природните Слатководни Бисер лабава монистра 35cm / 15inch

Еден Насоки Вистински Бисер 2-3.2 mm Светла Бела Бисер Мали Природните Слатководни Бисер лабава монистра 35cm / 15inch

DEN 1344.00
DEN 1919.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


Големина Мушка : 2.8-3.2 mm ( различна големина, различни цена)
Низа на Должина : 35cm (15inch)

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Број На Модел На:
Б-212
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Совршено Круг
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бисер Квалитет:
ААА

Слични предлози