.

.

SK6812 adressable полна боја RGB 5050 поведе со црна рамка;со вграден чип;1000pcs/торба

SK6812 adressable полна боја RGB 5050 поведе со црна рамка;со вграден чип;1000pcs/торба

DEN 3360.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
SK6812-RGB-Б
Бренд Име:
РИТА LED

Слични предлози