.

.

НИСКА ESR 16V 680UF Алуминиум Electrolytic Capacitor 8*16mm

НИСКА ESR 16V 680UF Алуминиум Electrolytic Capacitor 8*16mm

DEN 768.00
DEN 959.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
xw94989
тековната:
na
Бренд Име:
човековите осветлување
сертификација:
CCC
Напон:
3V
боја:
Зелена
capacitance:
680UF
Напон:
16V
димензија:
8*12mm
capacitance:
680UF

Слични предлози