.

.

LED 1000PCS бело Топло бела 2835 Светилка мушка 21-23LM SMD SMT 21-23LM 0.2 W емитуваат светлина диоди led чип 2835 Лента компоненти

LED 1000PCS бело Топло бела 2835 Светилка мушка 21-23LM SMD SMT 21-23LM 0.2 W емитуваат светлина диоди led чип 2835 Лента компоненти

DEN 454.00
DEN 527.52
-14 %

Износ
Во продавницата.


LED 1000 PCS бело Топло бела 2835 Светилка мушка 21-23 LM SMD SMT 21-23 LM 0.2 W емитуваат светлина диоди led чип 2835 Лента компоненти
Емитуваат Боја : топло бела/бела
Напред Напон : 2.2~2.4 V
Работна Сила : 0.2 W /еез
Бранова должина(nm)Боја temp : 2850~3000 к(топло бела) / 6300~7000k(бела)
Лиу Min вредност : 21 ~23 LM
Ново !
Во одлична состојба
Долготрајни (Трае до 100000hours)
Ниска Потрошувачка На Енергија
Интензивно Светла
Ниска Напред Напон Работеше
Инстант Светлина (Помалку од 100ns)
АПЛИКАЦИИ :
1. Надворешните автомобилската
- Сврти сигнали
- Страна рипитерите
- Задните комбинација светилка
- Страна маркери
- Камион царинење светилка
2. Електронски знаци и сигнали
- Канал букви
- Контурата осветлување
- Внатрешна променлива порака знак
3. Канцеларија автоматизација, апарати за дома, индустриска опрема
- Преден панел backlighting
- Push копчето backlighting
- Се прикаже backlighting..
Пакување Детали

За производот

Емитуваат Боја:
Бела светлина, 1000pcs, Топло бела 1000pcs
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
YJBCo
Број На Модел На:
smd 2835

Слични предлози