.

.

10x 30мм LED Осветлен Аркадна LED Копчиња Со Микро Прекинувач За MAME Игри & Jamma Проекти & Малина ПИ Retropie 3Б Проектот

10x 30мм LED Осветлен Аркадна LED Копчиња Со Микро Прекинувач За MAME Игри & Jamma Проекти & Малина ПИ Retropie 3Б Проектот

DEN 1007.52

Износ
Во продавницата.

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде Неутрални или Негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ние исто така понудени поштенски Сингапур EMS и Fedex експрес услуга за која се плаќа од страна на купувачот. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти неутрална реакција, негативна повратна информација или да ја отворите случај! Ние ќе ги реши сите проблеми може да ги имате ако би ве молиме да ни овозможи можност!
Ако сте 100% задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Сингапур ЕМС зема околу 5-8 работни дена.Можете да ги користите за да DIY вашиот проект и исто така можете да го користите за да го замени вашиот копче на машината.Но, ако постои било царина. Копчето е најважно, висок квалитет на аркадна копчиња. Fedex зема околу 2-5 работни дена.
Ве молиме Контактирајте со нас со Онлајн Трговијата со датотеки, или испратете ни e-mail, ако ние сме off-line.00 на превозот етикета и ако купите повеќе од 1 колекции ве молиме дозволете ни да знам колку вредност треба да пишуваме.Ви благодариме на соработката! Оваа листа е за 10 парче Нови Reyann 5 V LED Светло Аркадна Притисни на Копчето.
Сепак, ние не може да гарантира испорака на времето како транзит време е зависеше на Поштенски услуги.
Во враќање на производи на клиентите мора да ги плати за враќање товар.
Повратни информации
Ние го цениме вашите повратни информации и коментари.
Контактирајте Со Нас
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и и се залага за 100% задоволството на клиентите.
За батеријата пакети или батеријата слични производи, гаранција станува неважечки ако батеријата пакет е неправилно обвинет,
инсталираните или злоупотребена на било кој начин, или ако на етикетата и/или бар код етикета е отстранета или tampered со.
Ви благодариме за вашата посета !!! Имаат среќен шопинг !!!
. Кога ќе ја одберете Сингапур Пост препорачана пошта,
тоа е бесплатно и платено од страна на продавачот.
Ние се нудат три опции за превозот.Можете да го користите директно кога ќе се добие објект. Тоа ќе потрае околу 7-15 работни дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија и др. Состојба : НОВА Пакување Вклучува 10 - 5 V Reyann LED Притисни на копчето со иста боја LED светло 10 - Светилка Носителот на 10 - Адаптер Прстен 10 - Задржување на Орев 10 - Микро-Switch.

За производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
Reyann
Број На Модел На:
30мм LED Копчето
Тип:
Улица Кошарка & Бокс
Големина:
30mm
is_customized:
Yes
Количина:
10pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина

Слични предлози