.

.

Бесплатен Превозот Хари Ravenclaw Луна Lovegood Cosplay Јакна и Здолниште Сопствени Направени за ноќта на Вештерките и Божиќ

Бесплатен Превозот Хари Ravenclaw Луна Lovegood Cosplay Јакна и Здолниште Сопствени Направени за ноќта на Вештерките и Божиќ

DEN 3602.00
DEN 3792.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Компоненти : Долг ракав јаглен греј cardigan џемпер + Црно здолниште(без набори на задната страна) Материјал : Памук Прилагоди време : 5-7 дена Бесплатен превозот метод : DHL/EMS Превозот време : 3-7 работни дена
Ве молиме имајте во предвид : Некои големини се во парк. Ве молиме да ни остават на род(Машки, Женски, Деца) во забелешка кутија пред поднесување на цел. Обичај се прилагоди услугата е понудена за слободни. Вие исто така може да изберете стандардна големина случајно и ни остави точен обичај тело мерења во notebox пред поднесување на цел. Ви благодариме! Ние би можеле да го добие. Ние ќе ве контактираме за да ја потврдите нарачката во рок од 12 часа откако ќе се направи исплата. Ве молиме оставете ни ја вашата e-mail адреса за подобар контакт. Ви благодариме! Кога плаќањето е потврдено од страна на aliexpress, односно 20 часа откако ќе се плати со цел, ве молиме да се прошири на обработка на време за најмалку 5 дена, за aliexpress само ни дава 8 дена пред нас се бара да брод од пакетот. Ви благодариме! Ние би можеле да имаат проблем да брод од пакетот во 8 дена. Ако пакетот не е испраќаат надвор во ограничениот 8 дена, со цел ќе бидат затворени од страна на aliexpress. Стандардна Големина за Машки, Женски и Деца Мерки потребни за Обичај се прилагоди овој костим : Пол, Висина, Биста, Половината, Колковите, Ракави, Рамењата, Половината на Глуждот, Саканата должина на здолниште-должина од половината на hemline на здолниште Мерка Водство Тоа ќе биде многу подобро ако може да се someon e друго мерка вас. Ве молиме да се стави на вашиот und erwear пред мерење.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Хари
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Бренд Име:
marchbebe
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Памук
Знаци:
Хари Ravenclaw Луна Lovegood
Компоненти:
јакна + здолниште

Слични предлози