.

.

cosplay костими за возрасни Мрачните маскота костим носат костим за ноќта на Вештерките партија

cosplay костими за возрасни Мрачните маскота костим носат костим за ноќта на Вештерките партија

DEN 9552.00

Износ
Во продавницата.


Опис : Сите маскота костим се сосема нова ,во одлична состојба и направени со многу мека и санитетски материјал.маскота костим вклучува : маскота главата, маскота тело, чевли опфаќа,рака ги покрива Главата материјал : POLYFOAM (не картон).Сите фотографии покажа дека се преземени од актуелната носии. Купувачот ќе добие оној исто како што ќе видите тука.
Производот
Маскота Костим
Додатоци се вклучени
Маскота на главата ,Маскота тело,
чевли маски, ракавици рака
Тежина
8-11 фунти(4-5kg),
Глава тежат 4-5pounds во зависност од носии
Големина
Екстра големината може да биде испорачана , треба да ни кажете пред понуда
Големина на :
S : 160 CM-170 CM M : 170 CM-175 CM L : 175 CM-180 CM XL : 181 CM-185 CM XXL : 185 CM-190 CM XXXL : 190 CM-200 CM
Пакет
Едно парче во тетрапак
Големина на : 50*50*50 CM
Забелешка : ве молиме, напишете ја големината или висина и тежина , Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме наскоро.Ве молиме да ми кажете големината ќе треба по цел тоа, ако нема нормална големина за вас, ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина, тогаш можам да custome тоа за вас !
Превозот :
1.Тежина на костимот е околу 5-6kg.
2.Оваа маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена.
3.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин. Тоа може само да се земе 5-15 дена да повеќето земји, вклучувајќи ги Австралија ,САД ,Шпанија...
4 .следење на број ќе се обезбеди по испраќаат.
5.Ако сакате да трговија на големо ние може да се комбинираат на превозот.
6. ве молиме наведете вашиот Телефон Не. и Адреса за испорака.
Повратни информации :
Кога трансакцијата е завршена,и ако сте задоволни со тоа,и ние ќе го прават истото за вас.Ние работиме многу напорно за ВАС _100% позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни,ве молам дозволете ми да знам,јас ќе се обидам во моја моќ за да го решат проблемот
Внимание : Нашите производи се од очите или устата да види надвор средина, Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Ние тука имаме многу маскота костим, тука ние инвентар, добредојдовте цел повеќе маскота

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Број На Модел На:
Соја
Извор Тип:
празник
Знаци:
Chiao-Tzu
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува

Слични предлози