.

.

Кинески Античките царот Костим Националните cosplay облека

Кинески Античките царот Костим Националните cosplay облека

DEN 2016.00

Износ
Во продавницата.


Кинески Античките царот Костим Националните cosplay облека
M ЗА 125-135 CM
L ЗА 135-150 CM

За производот

Големина:
M, L
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Синтетички
Пол:
Момчиња
Компоненти:
Фустани,Врвот
Извор Тип:
Историски
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
кралот

Слични предлози