.

.

X-117 Орк племенски началници

X-117 Орк племенски началници

DEN 436.00
DEN 623.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


Скала : 1/12
Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на :
Ова е смола делови, исклучителна детали.
Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.
Превоз :
Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,
Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.
Генерално бараат 20 - 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

За производот

боја:
сива
Предупредување:
Делови комплет. Не е завршена!
Пол:
Унисекс
Тип:
смола делови
Бренд Име:
idg
Материјал:
Смола
Возраст Опсег:
> 14 години
Тема:
Фантазијата & Sci-Fi
Скала:
1
Is_customized:
Yes

Слични предлози