.

.

Висок Квалитет на Црна Боја на Допир За Ковчегот Корист М1 М2 M3S M4 M5 M6 M7 Екран на Допир Digitizer Замена Дел 1PC/Многу

Висок Квалитет на Црна Боја на Допир За Ковчегот Корист М1 М2 M3S M4 M5 M6 M7 Екран на Допир Digitizer Замена Дел 1PC/Многу

DEN 306.00
DEN 306.24
-0 %

Износ
Во продавницата.

се врати превозот цена е на купувачот . Нормално DHL/EMS/ФЕДЕКС/UPS-от ќе трае 3-5 дена да достави додека Парцела Пост ќе трае 20-30 работни дена да испорача . Тоа ќе биде надвор од нашата одговорност кога објектот е дефектен поради вештачки штета ( пад пауза ,вода најавени итн.Компатибилна со Моделот : За Ковчегот Корист М1 М2 M3 S M4 M5 M6 M7
ВАЖНО ПОТСЕТИ
1) Потврдам дека ние ќе се тестираат сите предмети пред испраќање на клиентите , немојте ДА го ИНСТАЛИРАТЕ штом приемот . ЗА ПОВРАТНИ информации Ќе повратни информации е нашата охрабрување .Ние ќе силно се препорачува замена на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувач кој е добро признати на собранието знаење . Секогаш постојат неизвесности за време на превозот, ако вашиот објект не се појави во текот на периодот ние проценка за да се пристигне, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши испорака проблеми за вас.
3) По потврди предмети во добра состојба и со нашата "OK" логото , Направете тест пред рати .Гаранција да стане валиден, ако " OK "отстранети .
2) Во случај да не сте задоволни со производот кога примате ( како што се неисправни предмети/Скршени/Квалитет прашање ) , Не ја Инсталирате објект , контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви ги понудиме убедлив решение .
4) По потврди нашиот објект е во добра состојба и тест и работат ,можете да инсталирате во вашиот телефон, но не го отстранувајте нашите "OK" логото кога на рати .Прво проверете дали објектите се во добра состојба и со нашата "OK" текстот налепница или печатени лого .Само поврзете предмети со матична плоча за тестирање ,да Не го инсталирате објект без тест .
5) Ако објекти беа пронајдени неисправни по рати ,ве молиме контактирајте со нас за решение . Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку порака или e-mail и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се поднесени е точно и јасно ,ние нема да бидеме одговорни за објектот на косата или да се одложи поради погрешно или непозната адреса . ЗА ГАРАНЦИЈА Ние нудиме 30 дена гаранција за квалитет.) ТОПЛО ПОТСЕТНИК Ние не обезбедуваат инструкции со објектот, ако сте запознаени за монтирање на замена екран, ние ви препорачуваме да го видите поврзани со видео на You Tube да видите точно што се вклучени во замена на екранот. ( Ве молиме имајте во предвид дека на испраќање на пратката назад кон нас, ќе се под ваша надлежност ,а ние ќе ги сноси трошоците на resending за вас .

За производот

боја:
М2, M1, M4, M6, М5, M3S, M7
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Ковчегот Корист м1 м2 m3s m4 m5 m6 m7
Бренд Име:
Маглива убавина
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Компатибилен Со Модел:
За Ковчегот Корист м1 м2 m3s m4 m5 m6 m7
боја:
Црна
Гаранција за квалитет:
еден месец
Е Прилагодите:
Yes
Тест Пред Пратката:
Yes
is_customized:
Yes

Слични предлози