.

.

Адаптер Мобилен Телефон ЕУ Патување Полначот 2.1 A+USB Кабел за Податоци За Huawei Искачи Г-7 Г-7-L01 Г-7-L03,се Искачи Mate7,се Искачи P7

Адаптер Мобилен Телефон ЕУ Патување Полначот 2.1 A+USB Кабел за Податоци За Huawei Искачи Г-7 Г-7-L01 Г-7-L03,се Искачи Mate7,се

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
EUPlug адаптер :
Висок Квалитет на Универзални AC Ѕид адаптер за полнење За Повеќето Најновите Паметни Мобилни
Мал И лесен за portbility и складирање
Полначот вашиот уред во секое време со адаптер+USB Кабел за Податоци
Текст : AC 100-240 V , AC 50-60 Hz
Излез : DC5 V,2,1
Приклучок тип : ЕУ Стандард
Микро USB-Кабел :
•USB Верзија 2.0, Hotsync и Полнење
Пакет се вклучени :
AC Ѕид Полначот x 1
USB Кабел за Податоци за x 1

За производот

боја:
Бела, Црна
Приклучок Тип:
ЕУ, САД
Извор На Енергија:
USB,A. C. Извор
USB Порти:
1
На текст:
12-24V/2.4 НА
Квалитетот сертификација:
CE
Број На Модел На:
г-7-KUCA
Бренд Име:
WEIYU
Компатибилен Бренд:
Универзална
Излезен Интерфејс:
USB
Тип:
Патување
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Излез:
5V/2A

Слични предлози