.

.

Мулти-порт 5 Пристаништа Универзална преносни USB полнач станица телефон стојат држач за iphone 6 7 Samsung Xiaomi Huawei HTC таблета

Мулти-порт 5 Пристаништа Универзална преносни USB полнач станица телефон стојат држач за iphone 6 7 Samsung Xiaomi Huawei HTC

DEN 1355.00
DEN 1504.80
-10 %

Износ
Во продавницата.


Стокови : Мулти-порт 5 Пристаништа Универзална преносни USB полнач станица телефон стојат држач за iphone 6 7 Samsung Xiaomi Huawei HTC таблета
Карактеристика на 5 порт Станица за Полнење
Со 5 Места и 5 USB порти за директно полнење повеќе уреди
Транспарентна baffles и база може да се одвои
Може да се одлучи која одбивни се остави, тогаш имате доволно простор за да се виолина со држење на вашите уреди, лежи рамно или странично за да ја полните
Ќе ви овозможи да ја полните вашата неколку уреди во исто време, така што да се зачува простор и време
Со smart IC инсталиран, секоја порта интелигентно го идентификува вашиот уред и бара да го зголеми своето полнење брзина
Едноставни и стилски изглед, практични за дом, канцеларија и патување
Погоден за сите USB уреди
Спецификација на 5 порт USB полнач
Влез : 100-220 V 50/60 Hz
Моќност : 30 W
Излез : 5 V 6 A
Максимална излез : 5 V 2.4 НА
Интерфејс : 5 x USB
Материјал : ABS + PC огноотпорни материјали
Големина на :
Полначот големина : 155 x 127 x 32 mm/6.10 x 5.00 x 1.26 инчен (L x W x H)
Моќ кабел должина : 150 cm/59.06 инчен
Достапни стил (стил на приклучок) : НИ стил , стил ЕУ
Пакетот вклучува :
1pc x 5-портен USB хаб полнач
1pc x AC кабел
1pc x корисникот референтен водич
Слики од 5 порт USB Станица за Полнење

За производот

Приклучок Тип:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Компатибилен Бренд:
SONY,LG,Blackberry,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Бренд Име:
Lechancelink
Тип:
Десктоп
Квалитетот сертификација:
ЕМК,CCC,УЛ,CE,RoHS
Број На Модел На:
540
USB Порти:
5
Излез:
5V/2.1 A
На текст:
100-240V/1.2 ЕДЕН
Излезен Интерфејс:
USB
Извор На Енергија:
USB,A. C. Извор
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Qualcomm Брзо Полнење 2.0,USB PD
USB Порти:
5

Слични предлози