.

.

Srjtek НОВИ За Huawei Чест 4C Про ТИТ-L01 LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Целосна Собранието 5.0инчен 1920*1080

Srjtek НОВИ За Huawei Чест 4C Про ТИТ-L01 LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Целосна Собранието 5.0инчен 1920*1080

DEN 865.00
DEN 1017.60
-15 %

Износ
Во продавницата.


Srjtek 100% НОВИ За Huawei Чест 4 C Про ТИТ-L01 LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Целосна Собранието 5.0"инчен 1920*1080 Делови

За производот

боја:
lcd само Црна, lcd само Бели, lcd само Злато
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Huawei Чест 4C про
Бренд Име:
srjtek
Резолуција На Екранот:
1280x720
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Големина:
5.2 inch
Број На Модел На:
За Huawei Чест 4C про
боја:
Црна/Бела/Злато
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
За Huawei Чест 4C
функцијата 2:
за huawei чест 4c про lcd
Функција 3:
за huawei чест 4c про екранот
Употреба 1:
за huawei чест 4c про стакло

Слични предлози