.

.

2017 Топла Продажба Вистинска Аудио Џек flex кабел За Sony xperia Z5 E6653 E6683 E6633 E6603 Earphoneflex за sony z5 Микрофон

2017 Топла Продажба Вистинска Аудио Џек flex кабел За Sony xperia Z5 E6653 E6683 E6633 E6603 Earphoneflex за sony z5 Микрофон

DEN 163.00
DEN 195.84
-17 %

Износ
Во продавницата.

Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Микрофон Flex кабел
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Delievery време : EMS : 5-15days.
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . B) преговара за враќање на средствата. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета. Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испраќа до post office
Тоа вклучува : 1 buc Flex Кабел со 1pcs пакет
На flex кабел имаат третата функција :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.
Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина. Препорачуваме професионална инсталација.
QCC ВО ТАИ WAN
Вистинска Аудио Џек flex кабел За Sony xperia Z5 E6653 E6683 E6633 E6603 Слушалка џек flex за sony z5 Микрофон Flex кабел
Продажба На Поени :
1 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот.
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.Сите предмети се 100% нови и прегледани.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.

За производот

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Sony xperia Z5 E6653 E6683 E6633 E6603
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
мини цел:
1pcs
користат за:
Sony xperia Z5 E6653 E6683 E6633 E6603
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет
Големина:
5.2
превозот метод:
Следење Следење на траекторијата

Слични предлози