.

.

5.5 инчен UMIDIGI В Забелешка Копчето Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за UMI В Забелешка

5.5 инчен UMIDIGI В Забелешка Копчето Flex Кабел Оригинални Моќ+Јачина на звук Копче FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци

DEN 399.84

Износ
Во продавницата.


5.5 инчен UMIDIGI В Забелешка Страна Копчето Flex Кабел 100% Оригинални Нови Моќ + Јачина на глас нагоре/надолу Копчето FPC Жица Flex Кабел поправка додатоци за UMI C Забелешка.
1. 100% Сосема Нов. Ова е оригиналниот Јачина на звук Копче Жица Flex Кабел FPC, погодни само за UMIDIGI В Забелешка, UMI C Забелешка . Не се компатибилни со други телефони.
2. Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана Јачина на звук Копче FPC на вашиот телефон.
3. Тоа 's техничка работа. Ние ви препорачуваме да се користат со знаење на телефонот на поправка.
4. Секој објект ќе бидат тестирани пред да се испраќаат надвор. Ве молиме да се купи со доверба.
5. Но, ние нема да се одговорни за било каква штета предизвикана од непрофесионално поправка.
Пакетот вклучува 1pcs за UMIDIGI В Забелешка FPC.

За производот

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
За UMIDIGI В ЗАБЕЛЕШКА
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
за Umi В Забелешка
Објектот:
за UMIDIGI В Забелешка додатоци

Слични предлози