.

.

за Meizu ПРО 6 Микрофон Модул+Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел Конектор Делови за Замена на поправка

за Meizu ПРО 6 Микрофон Модул+Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел Конектор Делови за Замена на поправка

DEN 527.52

Износ
Во продавницата.


за Meizu ПРО 6 Микрофон Модул+Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел Конектор Делови за Замена на поправка
Посебна Напомена : 1. Откако Пратката Стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба за Потоа да ја Отворите. 2. Сите LCD Екран Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ве молиме да се поврзете на екранот кабел за конекција на матичната плоча за тестирање, ГАРАНЦИЈА за НИШТОВНО ако LCD оштетени по Инсталацијата . Цел Неповратни! 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Но, НЕ се ОТСТРАНИ НАШИТЕ НАЛЕПНИЦА! (ГАРАНЦИЈА ЗА НИШТОВНО АКО СЕ ЕТИКЕТА ОТСТРАНЕТА) 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,ве Молиме да ги доставите на слика или на видео на производот проблем,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена. Нашиот техничар целосно ќе ги тестираат и да ви даде квалитет извештај.

За производот

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Meizu Про 6
Бренд Име:
joliwow
Компатибилен Бренд:
Meizu

Слични предлози