.

.

Користи Оригинални Копчето Flex Кабел FPC за innos D6000 Octa Core 5.2 FHD 1920x1080 бесплатен превозот

Користи Оригинални Копчето Flex Кабел FPC за innos D6000 Octa Core 5.2 FHD 1920x1080 бесплатен превозот

DEN 436.00
DEN 479.52
-9 %

Износ
Во продавницата.


Користи Оригинални Копчето Flex Кабел FPC за innos D6000 Octa Core 5.2" FHD 1920x1080 бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

За производот

Број На Модел На:
innos D6000
Бренд Име:
THL

Слични предлози