.

.

за xiaomi redmi NOTE3 ПРО Микрофон Модул+Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел Конектор Делови за Замена на поправка

за xiaomi redmi NOTE3 ПРО Микрофон Модул+Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел Конектор Делови за Замена на поправка

DEN 240.00

Износ
Во продавницата.


за xiaomi redmi NOTE3 ПРО Микрофон Модул+Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел Конектор Делови за Замена на поправка
За логистика превоз
1. продавачот на логистика mode : "Кина Пост Мал Пакет Плус ", оваа логистика режим нема ефикасно следење на број и следење на информации, нормални ситуација : 16 - 35 дена или така да се стигне до дестинацијата, Ако не можете да добиете пакет во 60 работни дена, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви даде целосна наплата 2. ако треба да видите следење на информации, со додавање на дополнителни трошоци за да одберете " Кина Пост воздух mail ", ние ќе ви ги даде ефективно следење на број по испорака, можете да ги пратите на следење на информации, Ако не можете да ја прими стоката во рок од 60 работни дена, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви даде целосна наплата
Посебна Напомена : 1. Откако Пратката Стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба за Потоа да ја Отворите. 2. Сите LCD Екран Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ве молиме да се поврзете на екранот кабел за конекција на матичната плоча за тестирање, ГАРАНЦИЈА за НИШТОВНО ако LCD оштетени по Инсталацијата . Цел Неповратни! 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Но, НЕ се ОТСТРАНИ НАШИТЕ НАЛЕПНИЦА! (ГАРАНЦИЈА ЗА НИШТОВНО АКО СЕ ЕТИКЕТА ОТСТРАНЕТА) 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,ве Молиме да ги доставите на слика или на видео на производот проблем,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена. Нашиот техничар целосно ќе ги тестираат и да ви даде квалитет извештај.

За производот

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi Note3 Про
Бренд Име:
joliwow
Компатибилен Бренд:
xiaomi

Слични предлози