.

.

2 парчиња/многу XGE Нови Ѕвончето Гласно Говорник Измамник за Nokia E50 E51 E52 E65 E66 640 XL LTE 640XL 550 N91 650XL

2 парчиња/многу XGE Нови Ѕвончето Гласно Говорник Измамник за Nokia E50 E51 E52 E65 E66 640 XL LTE 640XL 550 N91 650XL

DEN 138.24

Износ
Во продавницата.


Потсетување :
1. Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ. Со цел да се avoide проблеми, Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот.
2. Цел ќе биде предаден во 2-5 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Или сме во долг јавен празник домашни]
3. Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа со нас според својата цел. Ние ќе ги провери и да ви одговори веднаш штом ќе може да.
4. Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата исплата. Обично ќе трае 15~60 работни дена да пристигне, па pls чека тој многу трпеливо.
5. Пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус). Ако Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел.
6. Ако имате било какви проблеми по ставка примени, вие сте добредојдени да не контактирате за решенија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се направи нашите клиенти задоволни.
7. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи :

За производот

дизајн:
Бар
Бренд Име:
XGE
Број На Модел На:
за Nokia E50 E51 E52 E65 E66 640 XL LTE 640XL 550 N91 650XL
Компатибилен Бренд:
Nokia

Слични предлози