.

.

10pcs/многу jinsuli за ZOPO ZP999 BT55T 2700mAh Batterij за ZOPO ZP999 Мобилен Телефон + Бесплатен Превозот Патеката Број - Во Парк

10pcs/многу jinsuli за ZOPO ZP999 BT55T 2700mAh Batterij за ZOPO ZP999 Мобилен Телефон + Бесплатен Превозот Патеката Број - Во

DEN 2140.32

Износ
Во продавницата.


За производот

Број На Модел На:
BT55T
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Jinsuli
Капацитетот На Батеријата:
2501mAh-3000mAh
Квалитетот сертификација:
CCC

Слични предлози