.

.

Висок Квалитет на Оригиналниот ZOPO BT57S литиум Батерија 1800mAh за ZOPO 780 ZP780 Мобилен Телефон Бесплатен превозот

Висок Квалитет на Оригиналниот ZOPO BT57S литиум Батерија 1800mAh за ZOPO 780 ZP780 Мобилен Телефон Бесплатен превозот

DEN 270.72

Износ
Во продавницата.


За производот

Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
BT57S
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Jinsuli
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот На Батеријата:
1601mAh-2000mAh
Квалитетот сертификација:
CCC

Слични предлози