.

.

Нови Пристигнување 50Pcs/Пакет 1830mah Замена на Батеријата За LG SU640 P936 VS920 P930 LU6200 Nitro HD Висок Квалитет

Нови Пристигнување 50Pcs/Пакет 1830mah Замена на Батеријата За LG SU640 P936 VS920 P930 LU6200 Nitro HD Висок Квалитет

DEN 10608.00
DEN 12480.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Компатибилен Бренд:
LG
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
Замена На Батеријата

Слични предлози