.

.

Нови Пристигнување 10Pcs/Пакет 1500mah Замена на Батеријата За LG Optimus7/7Q/Квантна E900 E906 C900 Висок Квалитет

Нови Пристигнување 10Pcs/Пакет 1500mah Замена на Батеријата За LG Optimus7/7Q/Квантна E900 E906 C900 Висок Квалитет

DEN 2815.00
DEN 3312.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Компатибилен Бренд:
LG
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Број На Модел На:
Замена На Батеријата

Слични предлози